KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 8078020
nr 807 8020
Tavla
broderad, Orientalisk, 131 x 51
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 februari 2013
kl 20:33:59
700 kr
150 kr
400 kr
700 kr